Regionaalhaigla.jpg

Tule ja vaktsineeri juba sel nädalalõpul Regionaalhaiglas!

27.08.2021

27.-29. augustini, reedest pühapäevani kell 8-20.00 saab Regionaalhaiglas erandkorras nädalalõpul vaktsineerida nii ette registreerides kui ka mugavalt ilma etteregistreerimiseta. Tule ja kasuta võimalust ning tee enda elu mugavaks!

Regionaalhaigla õendusvaldkonna arendusjuht Aleksei Gaidajenko kutsub COVID-19 vastu vaktsineerima kõiki Eesti elanikke alates 12. eluaastast. „Me oleme vaktsineerimise teinud võimalikult mugavaks ja lihtsaks, reedest pühapäevani kella kaheksast hommikul kuni kaheksani õhtul saab tulla Regionaalhaiglasse COVID-19 vastasele vaktsineerimisele, kasutage kindlasti head võimalust saada kiiresti vaktsiinisüst turvalises keskkonnas. Võimalik on ette registreerida, aga väga oodatud on ka kõik, kes soovivad tulla etteregistreerimata kohale vabalt valitud ajal,“ rõhutas Gaidajenko. Gaidajenko sõnul on nädalavahetusel tööl piisavalt palju vaktsineerimismeeskondi, mis tagab kiire ja mugava vaktsineerimise, soovitud vaktsiinist keegi kindlasti ilma ei jää. Pärast vaktsineerimist tuleb jääda 15 minutiks tervishoiutöötaja jälgimisele.

Regionaalhaiglas on kasutusel Pfizer/BioNTechi vaktsiin Comirnaty. Vaktsineerimisele võivad tulla ka need inimesed, kes soovivad saada Pfizer/BioNTech vaktsiini Comirnaty teist doosi. Seda juhul, kui esimese doosi saamisest on möödunud 5-6 nädalat. COVID-19 haiguse läbipõdenuid on soovituslik vaktsineerida ühe doosiga 6. kuul pärast tervenemist.

Vaktsineerimisaja saab ette registreerida üleriigilise digiregistratuuri kaudu või telefonil 617 1049. Vaktsineerimisele võta kaasa isikut tõendav dokument. Haiglasse tulles palun pöörduge registratuuri number 16.

27.-29. on parkimine Regionaalhaigla parkimistsoonis PERH tasuta. Järgmine vaktsineerimise nädalavahetus Regionaalhaiglas toimub 27.-29. augustil.

Ametliku info COVID-19 vaktsineerimise kohta leiab: www.vaktsineeri.ee
Korduma kippuvad küsimused COVID-19 vaktsineerimise kohta Eestis leiab siit