Tööd alustas onkoloogia- ja hematoloogiakliiinik

02.07.2010 1. juulist alustas tööd Regionaalhaigla seitsmes kliinik – onkoloogia- ja hematoloogiakliinik. Uue kliiniku koosseisu kuuluvad kolm keskust – hematoloogia-, keemiaravi ning kiiritusravi keskus. Kliiniku koosseisus on ka onkoloogia- ja hematoloogiapolikliinik.

Onkoloogia- ja hemaatoloogiakliiniku juhataja on dr Vahur Valvere ning kliiniku ülemõe kohuseid hakkab täitma sisehaiguste kliiniku ülemõde Nadežda Doronina.

Hematoloogiakeskust juhib dr Edward Laane ning keskuse juhtiv vanemõde on Triin Klaas. Keemiaravi keskuse juhataja on dr Helis Pokker ning keskuse juhtiv vanemõde Veera Tsvetova. Kiiritusravi keskuse juhataja on dr Maire Kuddu ning keskuse juhtiv vanemõde Ave Vaidla.

Haigla nõukogu kinnitas juunikuus haigla struktuurimuutuse, millega moodustati onkoloogia- ja hematoloogiakliinik. Uue kliiniku eesmärk on tagada onkoloogia- ja hematoloogiaerialadel antava arstiabi arendamine ning valdkonna teadus-ja arendustegevuse eestvedamine.

Vastavalt Regionaalhaigla 2010–2012. a arengukavale tuuakse 2010. a sügis-talvel onkoloogiaalane töö Hiiu korpusest Mustamäe korpusesse, mille infrastruktuur on selleks ka ette valmistatud. Lisaks asukoha muutusele toimub üleviimisega ka oluline kvalitatiivne areng: uutes ruumides on senisest oluliselt paremad võimalused ambulatoorseks ja päevaraviks, mis omakorda toob ilmselt kaasa ka muutuse senises ravitaktikate kasutamise struktuuris.