Tõnis Allik jätkab juhatuse esimehena

25.02.2008
Juhatuse liikmed valisid Põhja-Eesti Regionaalhaigla juhatuse esimeheks tagasi haigla senise juhi Tõnis Alliku. Alliku uus viieaastane ametiaeg algab 3. juulil 2008.

Jaanuaris kuulutas haigla nõukogu välja juhatuse liikme konkursi seoses senise juhatuse esimehe Tõnis Alliku ametiaja lõppemisega 2. juulil. Konkursile laekus neli avaldust. Põhja-Eesti Regionaalhaigla nõukogu kohtus 21. veebruaril kolme kandidaadiga ning määras juhatuse liikmeks Tõnis Alliku, tehes juhatusele ettepaneku valida Allik tema järgmisel ametiajal taas juhatuse esimeheks. Vastavalt Regionaalhaigla põhikirja punktile 52 valib juhatuse esimehe juhatus.

Tõnis Allik on täitnud Põhja-Eesti Regionaalhaigla juhatuse esimehe kohuseid alates 2003. aastast. Ta on Eesti Haigekassa nõukogu liige, Eesti Haiglate Liidu juhatuse liige, AS Eesti Vähiuuringute Tehnoloogia Arenduskeskuse nõukogu liige, SA Eesti Pildipank nõukogu esimees, SA E-Tervis nõukogu liige, Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli nõunike koja esimees ja TTÜ Tehnomeedikumi nõukogu liige.