Silberauto AS pikendas Regionaalhaiglaga kiirabiauto kasutuslepingut

23.10.2020

Aprillikuus andis Silberauto AS Regionaalhaiglale kuueks kuuks tasuta kasutamiseks kaasaegse varustusega kiirabiauto, mis tõestas end niivõrd hea töövahendina, et kasutuslepingut pikendati veel poole aasta võrra.

Regionaalhaigla kiirabikeskuse kasutusse antud sõiduk, millega transporditakse Covid-haigusega patsiente nii Regionaalhaiglasse kui Tallinna Lastehaiglasse, erineb tavalisest kiirabiautost eeskätt seetõttu, et autojuhi kabiin on ülejäänud sõidukist eraldatud. See muudab Covid-patsientide transpordi turvalisemaks ja mugavamaks.

"See on meiepoolne, globaalses mõistes väikene panus võitluses ohtliku ja majandusi halvava viirusega," selgitas Silberauto AS juhatuse liige Margus Juhkam, lisades: "Seoses viiruse teise lainega oli otsus kasutuslepingu pikendamise suhtes lihtne ja loodame, et järgmiseks kevadeks on kogu ühiskonnas tavapärane elurütm taastunud."

Regionaalhaigla on Silberauto AS-ile ja Auve Tech OÜ-le haigla töö suuremeelse toetamise eest igati tänulik. "Suur aitäh! Sellest on meie Covid-brigaadi komplekteerimisel palju abi," ütles kiirabikeskuse juhataja dr Arkadi Popov.