REG_Facebook_Vassili_1080x1080px_160821_est_v02.jpg

Regionaalhaiglas saab kogu augustikuu vältel vaktsineerida ka ette registreerimata

16.08.2021

Regionaalhaigla vaktsineerimiskabinet ootab augustis COVID-19 vastu vaktsineerima ka kõiki neid soovijaid, kes ei ole omale vaktsineerimisaega ette broneerinud. Vaktsineerimiskabinet on avatud kõikidel tööpäevadel, lisaks augusti viimasel nädalavahetusel.

Regionaalhaigla õendusvaldkonna arendusjuht Aleksei Gaidajenko kutsub COVID-19 vastu vaktsineerima kõiki Eesti elanikke alates 12. eluaastast. „Meie vaktsineerimiskabinet on avatud kõigil augustikuu tööpäevadel (v.a 20. august) kell 8.00-16.00. 27.-29. augustil avame täiendavad vaktsineerimiskabinetid, mis töötavad kell 8.00-20.00. Ootame vaktsineerima nii ette registreerunud inimesi kui ka neid, kel aega broneeritud ei ole,“ selgitas Gaidajenko.

Gaidajenko sõnul on nädalavahetusel tööl piisavalt palju vaktsineerimismeeskondi, mis tagab mugava vaktsineerimise, soovitud vaktsiinist keegi kindlasti ilma ei jää. Pärast vaktsineerimist tuleb jääda 15 minutiks tervishoiutöötaja jälgimisele.

Regionaalhaiglas on kasutusel Pfizer/BioNTechi vaktsiin Comirnaty. Vaktsineerimisele võivad tulla ka need inimesed, kes soovivad saada Pfizer/BioNTech vaktsiini Comirnaty teist doosi. Seda juhul, kui esimese doosi saamisest on möödunud 5-6 nädalat. COVID-19 haiguse läbipõdenuid on soovituslik vaktsineerida ühe doosiga 6. kuul pärast tervenemist.

Vaktsineerimisaja saab ette registreerida üleriigilise digiregistratuuri kaudu või telefonil 617 1049. Ka eelregistreerimata pääseb mugavalt ja kiiresti vaktsineerima. Vaktsineerimisele võta kaasa isikut tõendav dokument.

27.-29. augustil on parkimine Regionaalhaigla parkimistsoonis PERH tasuta.

Tule vaktsineeri ennast turvalises keskkonnas!

Vaata lähemalt www.koroonakriis.ee/vaktsineerimine/.

REG_Facebook_Jelena_Eduard_1680x1080px_160821_est_v02.jpg

Ametliku info COVID-19 vaktsineerimise kohta leiab: www.vaktsineeri.ee
Korduma kippuvad küsimused COVID-19 vaktsineerimise kohta Eestis leiab siit.