mailis.JPG

Regionaalhaigla teadus- ja arendusteenistust asub juhtima Mai-Liis Palginõmm

06.08.2020

3. augustist asus tööle Regionaalhaigla teadus- ja arendusteenistuse juhataja Mai-Liis Palginõmm.

Regionaalhaigla juhatuse liikme Terje Peetso sõnul on Mai-Liisi senine kogemus Tartu Ülikooli Narva Kolledži õppedirektorina ning huvi innovatsiooni ja tehnoloogia arengu vastu väga hea kombinatsioon juhtimaks Regionaalhaigla teadus-, arendus- ja koolitustegevust. "Usun, et veelgi rohkem tugevneb meie koostöö teiste teadus- ja õppeasutustega ning ka uudseid tervishoiulahendusi pakkuvate ettevõtetega Eestist ja välismaalt."

Mai-Liis on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli, omandades tehnoloogia valitsemise magistrikraadi. Ta on töötanud 12 aastat Tartu Ülikooli Narva Kolledžis, millest 9 aastat juhtivatel positsioonidel nii arendusjuhi kui õppedirektorina.
Mai-Liis kommenteeris uuele positsioonile asumist järgnevalt: "Mind innustab võimalus liituda Eesti meditsiini tippkeskusega, kus igapäevaselt tegeletakse Eesti keerukaimate ravijuhtudega. Tulles ülikoolist, valmistab mulle erilist heameelt, et siinsed arstid mitte üksnes ei ravi, vaid tegelevad ka teadustööga, jagades teistele oma kogemusi läbi publitseerimise. On märkimisväärne, et meie meedikud kirjutasid eelmisel aastal ligi sada kõrgetasemelist artiklit teadusajakirjades, lisaks muud kirjutised kohalikule publikule."

Soovime värskele teadus- ja arendusteenistuse juhile jõudu ja indu!