_P4A8583.png

Regionaalhaigla ravitöö direktorina alustab detsembris dr Helis Pokker

30.11.2018

Regionaalhaigla ravitöö direktori ülesandeks on ravitegevuse kontserniülene arendus. Detsembris alustab sel ametikohal senine keemiaravi keskuse ülemarst-juhataja dr. Helis Pokker.

Regionaalhaigla juhatusele on oluliseks olla valmis raviteenuste kasvuks lähiaastatel, vajalik on veelgi arendada kompetentsikeskuseid, sealhulgas ka uusi, tuge vajab kontserni ravitöö arendamine

„Mul on äärmiselt hea meel, et dr. Pokker on valmis panustama haigla- ja kontserniülesesse ravitegevuse arendusse,“ ütles Regionaalhaigla juhatuse liige-ülemarst prof Peep Talving ja lisas: “Samas on mul rõõm nentida, et ta jätkab osakoormusel ka kliinilist tööd, mis säilitab ülemarsti ja ravitöö direktori otsese seostuse kliinilise tööga.“

Ravitöö direktori ülesandeks on tasuliste teenuste kontseptsiooni koostamine, raviepisoodi pilootide kureerimine, ravitöö arendamine tütarhaiglates koostöös sealsete juhtidega, polikliiniku tegevuse reorganiseerimine, e-konsultatsioonide populariseerimine esmatasandil ning ülemarsti nõustamine ravitöötegevustes koostöös kliinikute ja tütarhaiglate juhtidega.

Dr. Pokker jätkab ka edaspidi osakoormusega oma erialast tööd keemiaravikeskuses onkoloog-ülemarstina.