2F1A9334.jpg

Regionaalhaigla pälvis Tallinna Maratonil suurima ettevõtte 2019 tiitli

09.09.2019

Möödunud nädalavahetusel toimunud Tallinna Maraton oli Regionaalhaigla töötajate hulgas sedavõrd populaarne, et meie sportlik kollektiiv pälvis osalejate arvu poolest tiitli Suurim ettevõte 2019. Kokku osales Tallinna 20. Sügisjooksul 300 Regionaalhaigla töötajat.

Punasärklasi jagus erinevatele distantsidele – rohkem kui 250 Regionaalhaigla töötajat kõndisid või jooksid 10 km distantsil, poolmaratoni jooksid 25 töötajat ning täispika maratoni läbisid kaks Regionaalhaigla esindajat.

Sel ajal, kui tublid tervisesportlased jooksid ja kõndisid, jagasid tervisealal, Regionaalhaigla punases telgis, praktilisi nõuandeid meie kiirabikeskuse töötajad, kes tuletasid huvilistele meelde vajalikke elustamisvõtteid.