Dr Andrus Kreis

Regionaalhaigla neuroloogiakeskust tunnustati ESO Angels Awards plaatinumtaseme kvaliteediauhinnaga

16.11.2020

Euroopa Insuldiorganisatsioon tunnustas WSO-ESO virtuaalkonverentsil Regionaalhaigla neuroloogiakeskust ESO Angels Awards plaatinumtaseme kvaliteediauhinnaga, millega tunnustatakse neid keskuseid ja haiglaid, kes on pühendunud insuldiravi kvaliteedi parendamisele.

Vaatamata 2020. aasta väljakutsetele tunnustas ja premeeris Angels Awards ka tänavu üle 400 haiglat üle kogu maailma, kes on tõestanud oma tipptaset insuldiravile pühendumises. Kõikide kategooriate – Angels Gold, Platinum ja Diamond auhindade võitjad, kuulutati välja WSO-ESO virtuaalkonverentsil.

Juba teist aastat järjest tunnustati konverentsil Regionaalhaigla neuroloogiakeskust ESO Angels Awards plaatinumtaseme kvaliteediauhinnaga. Varasemalt on auhind pälvitud aastal 2017. “Suur aitäh kõigile, nii neuroloogiakeskuse töötajatele kui teistele, kes on panustanud insuldiravisse meie haiglas ja aidanud sellega pälvida Euroopa Insuldiorganisatsiooni olulise auhinna,” ütles neuroloogiakeskuse ülemarst-keskuse juhataja dr Andrus Kreis.

Angels Awards kvaliteediauhindade erinevate tasemete kriteeriumite ja ka teiste tunnustatutega saab tutvuda siin!