Magus üllatus keemiaravikeskusele

Regionaalhaigla keemiaravikeskus sai magusa üllatuse

16.02.2018

16. veebruaril kinkisid kondiitrid „Eesti100 Tort“ heategevusprojekti raames Regionaalhaigla keemiaravikeskusele suurepärase töö ja hoolivuse eest patsientidesse isetehtud tordid.

Keemiaravikeskuse juhataja dr Helis Pokkeri sõnul on sellised hetked ääretult emotsionaalsed ja olulised kogu meeskonnale. „Kui meid niimoodi meeles peetakse, siis see tähendab, et me teeme õiget asja ning see annab puhast jõudu inimesi ravida ja aidata. Sellel on meie jaoks väga suur väärtus.“

„Eesti100 Tort“ on heategevusprojekt, mille raames kingitakse veebruarikuu jooksul heategevusena üle saja maiuspala tunnustamist väärt isikutele, ettevõtetele ja abivajajatele üle 100 maiuspala ning anti välja 100 magusameistri poolt kokkupandud retseptiraamat magusatest paladest.