Meelis_Roosimagi

Regionaalhaigla investeerib Hiiumaa haiglasse 200 000 eurot

31.08.2020

Investeeringust plaanitakse arendada Hiiumaa haigla infrastruktuuri. Kavas on täielikult ümber ehitada Hiiumaa haigla erakorralise meditsiini osakond (EMO) ja polikliiniku ruumid patsientide ambulatoorseks vastuvõtuks.  Hiiumaa haigla nõukogu liikme, Regionaalhaigla haiglavõrgu juhi Meelis Roosimägi sõnul on investeeringud haiglasse vältimatud. „Mul on hea meel, et saame edasi liikuda haigla arendustegevustega ja nii pakkuda lähitulevikus Hiiumaa inimestele meeldivamat ravikeskkonda ja paremat teenust,“ ütles Roosimägi ja lisas: „Hiiumaa haigla meeskond on väga pühendunud ja patsiendi jaoks endast alati maksimumi andmas. Hea, et saame nii nende töökeskkonda panustada ja haiglat tänapäevasemaks muuta.“

Hiljuti soetas haigla uue röntgeniaparaadi ja gastroskoobi, lähemal ajal pannakse tööle uus steriliseerimissüsteem.

Haigla ei ole loobunud ka tervisekeskuse rajamise plaanist. Roosimägi sõnul ei anna praegune investeering selleks veel kindlust. Tervisekeskuse jaoks puuduvate investeeringute osas käivad täiendavad läbirääkimised haigekassa, sotsiaalministeeriumi ja kohaliku omavalitsusega.