Põhja-Eesti Regionaalhaigla juhatuse uus liige on Eve Karmo

31.08.2006 Haigla nõukogu nimetas tänasel istungil juhatuse uueks liikmeks Eve Karmo, kes alustab tööd oktoobri alguses.

Eve Karmo vastutusalaks Regionaalhaigla juhatuses saab EL suunaline ja Eesti haiglavõrguga seotud arendustegevus ning projektid. Eve Karmo on sündinud 1955. aastal Tallinnas. Ta on lõpetanud Tallinna Pedagoogilise Instituudi ning õppinud Tartu Ülikoolis stomatoloogiat.

Eve Karmo on pikka aega töötanud Tallinna Haigekassa direktorina, projektijuhina Tervishoiuprojekt 2015 juures, tervishoiu konsultandina Leedu Vabariigis ning mittetulundusühingu Rahvusvaheliste Ravimitootjate Liit Eestis tegevdirektorina. Praegu töötab Eve Karmo OÜ Vagodent tegevjuhina.

Ülejäänud kahte juhatuse liiget nõukogu täna veel ei kinnitanud. Nõukogu esimees Peeter Laasik teeb ettepaneku senistele liikmetele Sven Kruupile ja Toomas Vilosiusele jätkata juhatuse liikmetena kaks kuud.

Mai lõpus kuulutati välja konkurss Põhja-Eesti Regionaalhaigla kolme juhatuse liikme leidmiseks. Konkurss kuulutati välja seoses Regionaalhaigla kahe senise liikme volituste tähtaja lõppemisega käesoleva aasta septembris. Kuna haigla nõukogu soovis juhatuse koosseisu suurendada, kuulutati välja konkurss, lisaks neile ametikohtadele, ka kolmanda juhatuse liikme ametikohale.
Konkursile laekus 11 avaldust.