Konkurss haigla ülemarsti kohuseid täitva juhatuse liikme valimiseks

26.02.2008

Seoses juhatuse liikme-haigla ülemarsti Andres Ellamaa volituste lõppemisega 31. augustil 2008. a. kuulutas SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla nõukogu 21. veebruaril välja konkursi haigla ülemarsti kohustusi täitva juhatuse liikme leidmiseks.

Kandideerida soovijatel tuleb esitada avaldus hiljemalt 24. märtsil 2008. a. kella 12.00 elektrooniliselt aadressile aivi.karu@regionaalhaigla.ee või paberil (kinnises ümbrikus märksõnaga „juhatuse liikme konkurss“) Regionaalhaigla kantseleisse J. Sütiste tee 19 Tallinnas. Kandideerimiseks tuleb esitada CV, lühivisioon Regionaalhaigla 5 aasta ravitöö alasest arengust ning avaldus koos palgasooviga.

Haigla ülemarsti töökohustuseks on haigla kliinilise tegevuse korraldamine.

Kandideerival isikul peab olema:
• meditsiiniline kõrgharidus;
• vähemalt 10-aastane juhtimiskogemus haiglas;
• väga hea analüüsi- ja sünteesivõime;
• hea suhtlemisoskus;
• meeskonnatööle orienteeritus.

Eeldatavasti valib nõukogu juhatuse liikme-haigla ülemarsti nõukogu 27. märtsi koosolekul. Haigla ülemarsti ametisse asumise prognoositavaks ajaks on 1. september 2008. a.

Täiendav info: õigusteenistuse juhataja Aivi Karu, tel. 617 1995, aivi.karu@regionaalhaigla.ee