Interdistsiplinaarne vähiravikonverents

Sügisel toimub Põhja-Eesti Regionaalhaigla konverents: Regionaalhaigla kui interdistsiplinaarne vähikeskus. Rahvusvaheline konverents toimub 17. novembril Swissoteli konverentsikeskuses.

Interdistsiplinaarse vähiravikeskuse teemalise konverentsi korraldamisse panustavad kõik vähi diagnostika, aktiivravi ning toetus- ja taastusraviga tegelevad kliinikud ja struktuuriüksused ning interdistsiplinaarsed onkoloogilised töögrupid. Onkoloogilise raviga alustati Põhja-Eestis rohkem kui 70 aastat tagasi ja areng on olnud tähelepanuväärne. „Tänapäevane onkoloogilise haige käsitlus on interdistsiplinaarne ja ravi multimodaalne,“ ütles Regionaalhaigla juhatuse liige-ülemarst dr Andrus Remmelgas ja lisas: „Käsitleme konvrentsil pahaloomuliste kasvajate diagnostikat ja ravi väga mitmest aspektist.“
Konverentsi ettekanded käsitlevad muuhulgas vähktõve sotsiaalmajanduslikke aspekte, ennetust, diagnostikat ja  erinevaid vähi aktiivravi meetodeid nagu kirurgilist-,  süsteem- ja kiiritusravi. Eraldi  on õdede sessioon, mis on pühendatud vähihaigete toetus- ja taastusravile.

Täpsema ajakava leiate siit

NB! Korraldajad jätavad endale õiguse teha ajakavas muudatusi. Registreerige konverentsile SIIN