III kirurgia osakond

III osakond on spetsialiseerunud rasvumise-, pehme koe kasvajate -,  kilpnäärmehaiguste – ja songade kirurgilisele ravile ning kõhuseina taastamisele.

Bariaatrilisele kirurgiale on spetsialiseerunud dr Ilmar Kaur,  dr Priit Miidla ja dr Toomas Ümarik. Bariaatrilise kirurgia ehk rasvumise kirurgilise ravi kohta lugege palun täpsemalt meie Erialade ABC-st.

Ka kilpnäärmekirurgia ning songakirurgia kohta saata täpsemalt lugeda meie Erialade ABC-st.

III kirurgia osakond    617 1931

III kirurgia osakond

Ülle Sukk

sekretär

617 1517

Merle Tokko

Merle Tokko

õendusjuht

617 1930

Patsiendid tunnustavad meid

Olin täna nahavähi operatsioonil. Olin masendunud ja närvis, aga tundsin juba garderoobis mingit erilist oskust minutaolistega suhelda. Kõik järgnev oli kuni operatsioonilauale jõudmiseni see, mis andis rahu ja kindlust, et asi on kindlates kätes. Avaldan siirast tänu dr.Urmas Sildrele ja tema opirühmale (ei saa ju kirjutada meeskonnale!) ja osakonnas kõike toimuvat organiseerivat ja elluviivat naiskonda, kelle tegevus on minu arvates kõrgel professionaalsel tasemel. Jumal hoidku selle eest, et me peaksime sellised inimesed kaotama välismaale. Neid tuleb hoida! Siiralt tänades emeriitprofessor Jüri Orn

Viibisin Regionaalhaiglas 6 päeva ja kõik arstid, õed ning hooldajad kellega kokku puutusin, olid äärmiselt sõbralikud, toetavad ja professionaalsed. Mind ravinud arst dr.Gert Vanakesa oli koguaeg minu jaoks olemas ja usaldasin teda esimesest hetkest alates, kui temaga kohtusin. Ta päästis mu jala. Ja ma olen teie haigla personalile ja oma doktorile selle eest ääretult tänulik!

Kaili

VAATA KÕIKI TÄNUAVALDUSI