I taastusravi osakond Hiiu korpuses

Alates 16. juunist 2020 asub Taastusravikeskuse I statsionaarne osakond Regionaalhaigla Hiiu korpuses aadressil Hiiu 44 (varasema Sõle 16 aadressi asemel).

Kuidas tulla ühistranspordiga:

Hiiu ja Kivimäe rongipeatus jääb ca 30 min jalutuskäigu kaugusele.

Lähimad bussipeatused asuvad Vabaduse puiestee ääres. Peatuse nimi on Hiiu ning seal peatuvad bussid 14, 18, 18A, 33. Vabaduse puiesteelt on statsionaarsesse osakonda umbes 800 meetrit. Bussilt maha tulles suunduge mööda Hiiu tänavat Regionaalhaigla Hiiu korpuste suunas ning pöörake paremale Pargi tänavale. Pargi tänaval olles jääb paremale Tervise Arengu Instituut ning vasakule Regionaalhaigla Hiiu korpus. Pöörake Pargi tänavalt umbes 60 meetri pärast vasakule ning suunduge mööda jalgteed Hiiu 44 maja suunas (peasissepääs tähistatud lilla noolega). Seejärel suunduge mööda maja äärest kulgevat jalgrada, kuni saate pöörata vasakule ümber nurga. Seal asub sissepääs statsionaarsesse osakonda (sinine nool joonisel).

Hiiu_44_-_taastusravi.jpg

Kuidas tulla autoga:

Sõitke mööda Vabaduse puiesteed (Tallinn-Pärnu-Ikla mnt) Pärnu suunas, kuni saab teha vasakpöörde Hiiu tänavale. Seejärel otse mööda Hiiu tänavat, kuni parempöördeni Pargi tänavale. Tervise Arengu Instituut jääb paremat kätt, Regionaalhaigla Hiiu korpus vasakut kätt (peasissepääs märgistatud lilla noolega). Jätkake teed mööda Pargi tänavat, kuni esimese vasakpöördeni (enne Ilmarise tänavat). Nüüd jääb statsionaarne taastusravi osakond vasakut kätt. Sissepääs on märgistatud sinise noolega.

Tähelepanu: sissepääsu juures võib peatuda (kuni 15 minutit). Parkimiseks palume kasutada Hiiu 39 ja Hiiu 44 vahelist parkimisala (roheline nool). Parkimine on hetkel tasuta ning toimub vastavalt parklas kehtivale liikluskorraldusele.

Hiiu 44 - kuidas tulla autoga.jpg