Riina Tamm

Hiiumaa haigla juhatuse liikmena jätkab Riina Tamm

08.06.2022

Hiiumaa haigla nõukogu valis üksmeelselt Hiiumaa haigla juhatuse liikmeks järgmiseks viieks aastaks Riina Tamme. Viis aastat Hiiumaa haigla juhatuses olnud Tamme visioon Hiiumaa haigla järgmise viie aasta arengute osas veenis nõukogu liikmeid, et Hiiumaa toimepidevus eriarstiabi võtmes on saarel kindlasti tagatud.

Hiiumaa haigla nõukogu esimees Agris Peedu sõnul said nõukogu liikmed kindla veendumuse, et kuigi  Riina Tamm on Hiiumaa haiglas töötanud juba 32 aastat, siis entusiasmi tal jätkub. Nõukogu leidis, et see, kuidas Tamm hiidlasena tunneb kohalikke olusid, inimesi, ning saarel elamise eripärasid, on Hiiumaa Haigla jätkusuutliku töö korraldamiseks ja arstiabi pakkumise tagamiseks äärmiselt olulised. “Riina puhul oleme veendunud, et ta on suure energiaga pühendunud Hiiumaa haigla ja kogukonna meditsiinilise turvalisuse tagamisele,” ütles Peedu ja lisas:  “Võtmesõnadeks algaval perioodil on koostöö suurhaiglate, perearstide, kogukonna ja Tervisekassaga ning valmisolek erinevateks kriisideks. Väga hea on tõdeda, et Riinal on siin jätkuvalt värske vaade ja häid ideid.”

Riina Tamm rõõmustas, et saab tehtud töö ja alustatud projektidega jätkata. “Mul on  valmidus ja tahe Hiiumaa haigla ja kogukonna edenemist jätkuvalt eest vedada,” sõnas Tamm. “Luban, et 2027 aastaks on meil hästi toimiv Hiiumaa Tervisekeskus, mis ühendab eri- ja perearste ning teisi vajalikke spetsialiste. Tööd alustavas tervisekeskuses teevad vastuvõtte lisaks perearstidele ja- õdedele ämmaemandad, kodu- ja vaimse tervise õed, samuti füsioterapeudid ja koostöös Hiiumaa vallaga sotsiaaltöötaja,” kinnitas Tamm.