Kliinilise toitmise töörühm

Eesti Kliinilise Toitmise Selts korraldab seminari ja kursuse

25.10.2017

Eesti Kliinilise Toitmise Selts (EstSPEN) kutsub osalema 3. novembril toimuval  EstSPENi X  aastapäeva seminaril  ja 4.-5. novembril toimuval X Balti Kliinilise Toitmise Kursusel: Soolepuudulikkus ja kliiniline toitmine.
Seminar ja kursus toimuvad Põhja-Eesti Regionaalhaigla (J. Sütiste tee 19, Tallinn) Mustamäe korpuse suures saalis.

Konverentsi eesmärk on pakkuda teavet praktilisest kliinilise toitmise rakendamisest erinevates situatsioonides ning komplitseeritud sooleprobleemidega patsientide multidistsiplinaarsest käsitlusest. Samuti antakse ülevaade kliinilise toitmise korraldusest Eestis. Lektoritena astuvad üles nii tunnustatud rahvusvahelised eksperdid kui ka Eesti oma spetsialistid.

Balti Kliinilise Toitmise kursuse raames toimub ka Euroopa Kliinilise Toitmise Seltsi (ESPEN) rahvusvaheline koolitus „Pankrease- ja maksapuudulikkusega patsiendi kliiniline toitmine“.

Sihtrühm: arstid (kirurgid, gastroenteroloogid, anestesioloogid, sisearstid). Õed spetsialiseerunud järgnevatele aladele: kliiniline toitmine, intensiivravi, gastroenteroloogia.

Nii seminari kui ka kursuse töökeel on inglise keel.

Seminari ja kursuse kava

Osavõtumaks ja registreerimine:

• Kõik kolm päeva (3.-5. november)  250 eurot
  • Ainult Balti Kliinilise Toitmise kursus, sh ESPEN Life Long Learning Course „Nutrition in Pancreatic and Liver Diseases“ (4.-5. november) - 200 eurot
  • Ainult EstSPENi aastapäeva seminar (3. november) – 100 eurot

Konverentsi osavõtutasu sisaldab toitlustust, koolitusmaterjale ning kõik osalejad on oodatud 3. novembri õhtul toimuvale Eesti Kliinilise Toitmise 10. aastapäeva vastuvõtule.

Registreerimiseks palume täita e-vorm siin

Rohkem infot: https://balticclinicalnutritionconference.wordpress.com/

Kohtumiseni konverentsil!

Kliinilisest toitmisest ja täisväärtuslikust toitumisest saab lugeda Regionaalhaigla ajakirjast nr 7/2017 lk 12-15.