Foto Albert Truuväärt

Dr Maire Tiivel ja Jane Kurm pälvisid linnalt tunnustuse

18.12.2018

Tallinna linnavalitsus ning sotsiaal- ja tervishoiuamet tunnustasid esmaspäeval raekojas tänukirjade ning parima tervishoiutöötaja tiitliga 16 tervishoiutöötajat. Tunnuskirja said ka Regionaalhaigla kardioloog dr Maire Tiivel ning laboratooriumi juhtiv laborant Jane Kurm.

Lõppeva aasta parima tervishoiutöötaja tunnustuskirja pälvisid Tallinna munitsipaalperearstikeskuse perearst Norbert Liivak, perearst Anne Minka OÜ perearst Anne Minka, Tallinna Lastehaigla traumatoloog-ortopeed Jana Kritt, Lääne-Tallinna Keskhaigla günekoloogia osakonna juhataja Külli Idla ja Ida-Tallinna Keskhaigla günekoloogia osakonna juhataja Mall Varvas. Tunnuskirja said ka Põhja-Eesti Regionaalhaigla (PERH) kardioloog Maire Tiivel, Tallinna hambapolikliiniku hambaarst Reet Kauba, SA Koolitervishoid kooliõde Olga Sizõi, Tallinna Munitsipaalperearstikeskuse OÜ pereõde Lilian Hallik, Tallinna Lastehaigla õde Jekaterina Taktajeva, Tallinna Kiirabi kiirabibrigaadi juht Pille Pütsep, PERH-i juhtiv laborant Jane Kurm, Ida-Tallinna Keskhaigla õde Katti Kõrve, Lääne-Tallinna Keskhaigla nakkuskliiniku õde Olena Kryklyva, OÜ Koduõde õde Rita Jakovleva ja Kivimäe Perearstikeskuse pereõde Kerli Kaskla.

Tallinna abilinnapea Tõnis Mölderi sõnul ei ole asutuste juhtidel lihtne leida professionaalseid ja tublisid tervishoiutöötajaid, tihtilugu on töö intensiivne ning vastutus suur. "Tervishoiuvaldkond ei ole kindlasti kerge. Tihtilugu on töö ka väga intensiivne ning vastutus õlgadel suur. Vahel tuleb ette ületunde, kriitilisi olukordi ja langetada keerulisi otsuseid, ent oma pühendumuse ja hoolivusega päästate te inimeste elusid,“ ütles Mölder.

Vaata rohkem fotosid