Labor

7. septembrist saab Regionaalhaiglas teha tasulist COVID-19 testi

09.09.2020

Regionaalhaigla laboratooriumis saab alates esmaspäevast, 7. septembrist testida tasuliselt COVID-19 nakkuse esinemise suhtes. Testitakse ainult haigustunnusteta pöördujaid.

Proovimaterjale saab anda E–R kell 13.00–15.00. Palume pöörduda Sütiste tee 19 registratuuri nr 9. Uuringu maksumus on 70 eurot. Selle eest saab registratuuris tasuda pangakaardiga. NB! Vajalik on isikut tõendav dokument!

Testi tegemisel kasutatakse SARS-CoV-2 RT-PCR uuringut ninaneelu kaapest.

Uuringu vastus, mis saabub kuni 48 tunni jooksul, edastatakse digilukku. Soovi korral on uuringuvastus võimalik saada ka taasesitataval kujul krüpteeritult e-postile või paberkandjal registratuurist nr 9. Viimasel juhul lisame vajadusel juurde kinnituskirja prooviandmise kuupäeva ja tulemuse kohta. Kinnituskirja väljastamise tasu on 10 eurot, mis lisandub uuringu maksumusele. Soovist saada tulemus krüpteeritult või paberkandjal, palume informeerida registratuuri nr 9 töötajat enne testi andmist.