Priit Tohver

1. septembril asus tööle Regionaalhaigla uus kvaliteediteenistuse juhataja Priit Tohver

02.09.2020

Septembrikuust alustas Regionaalhaiglas kvaliteediteenistuse juhatajana tööd Priit Tohver.

Regionaalhaigla juhatuse liikme Terje Peetso sõnul on kvaliteedijuhtimisel Regionaalhaiglas väga oluline roll ning tulenevalt JCI auditi ettepanekutest ja haigla arengut silmas pidades on muudatused olulise tähtsusega, eeskätt just need, mis on ravikvaliteediga seotud. “Priit Tohveri rahvusvaheline töökogemus meditsiinivaldkonnas ja meditsiiniline taust on väga tugev kombinatsioon asumaks juhtima haigla kvaliteediteenistust,” ütles Terje Peetso.

Priit Tohver: “Mul on rõõm liituda Regionaalhaigla meeskonnaga, kuivõrd Regionaalhaigla väärtustest ning tegevustest kumab läbi selge soov olla teerajaja meditsiinis ning pakkuda oma patsientidele parimat ravi lähtuvalt nende vajadustest. Kvaliteedijuhtimises pean oluliseks püsivat kõrget kvaliteeti nii Regionaalhaiglas kui ka tütarhaiglates, hõlmates nii ravikvaliteeti, patsiendiohutust kui ka patsiendikesksust. Meeskonnatöös hindan väga avatud suhtlust ja selgeid ootusi ning tean, et iga meeskonna edu aluseks on usaldus, mida peab ehitama ja hoidma iga päev.”

Varasemalt on Priit Tohver töötanud e-teenuste arengu ja innovatsiooni valdkonnas asekantsleri nõunikuna Sotsiaalministeeriumis, rahastust taotletavate EL innovatsiooniprojektide hindajana EIT Health e.V.-s ja olnud EL eesistumise nõunik Eesti alalises esinduses Genfis ÜRO ja teiste rahvusvaheliste organisatsioonide juures. Priit on lõpetanud Tallinna Ülikooli ajaloo ja rahvusvaheliste suhete erialal ja Tartu Ülikooli arstiteaduskonna.

Soovime Priidule jõudu ja jaksu uues ametis!