Avaleht.jpg

Terviseinfo mugavalt kätte!

25.04.2014

Regionaalhaigla koduleht on alates aprilli lõpust saanud uue ilme ning ühtlasi on muutunud ka kodulehe ülesehitus.

Kui sageli olete patsiendina tundnud, et keerulises meditsiiniterminoloogia rägastikus orienteerumine muudab info mõistmise keerulisemaks ning aeganõudvamaks?

Erialade ABC toob meditsiini lähemale!

Oleme loonud rubriigi patsiendile ja tema lähedasele, kus on erialade ABC. See on koht, kuhu on koondatud info meie erialade kohta, oleme sidunud selle kliinikute ja keskustega, infomaterjalidega ning arstide vastuvõtuaegadega. Selle rubriigi oluliseks eesmärgiks on meditsiinialase teabe lihtsustamine meie patsientide jaoks. Erialade ABC-sse lisandub uusi erialasid ning rubriike, see täieneb pidevalt.

Soovime arstide ning õdede tööd näidata lähemalt, igal keskusel on pildigalerii, läbi mille saab pilgu heita operatsioonisaalidesse ning uudistada haigla uusimat tehnoloogiat.

Meie kodulehe esikülg hakkab toimima interaktiivse terviseportaali sarnaselt, kust võib leida usaldusväärset ja mitmekülgset terviseinfot. Vahelduvad uudised ning blogi teemad, tutvustatakse uusi ravimeetodeid ning esitletakse patsiendilugusid. Samuti on esiküljelt võimalik leida meie olulisemad kompetentsikeskused.

Interaktiivne portaal

Organisatsioonide kodulehed on tänasel päeval olulisemad kui kunagi varem, neid saab mugavalt lehitseda nii nutitelefonides kui ka tahvelarvutites praktiliselt igal pool ja igal ajahetkel. Seetõttu oleme ka meie teinud mitmeid olulisi muudatusi ning loodame, et uus lahendus võimaldab meie patsientidel ja koostööpartneritel kiiremini soovitud infoni jõuda. Meie koostööpartnerid leiavad vajaliku info Partnerile rubriigi alt.

Oleme üks Eesti suurimatest haiglatest - meil on seitse kliinikut, 30 keskust, 86 osakonda, 17 mittemeditsiinilist osakonda ning 31 üksust. Veebi valmimisele on enda aja ning teadmistega kaasa aidanud üle 250 inimese. Aitäh kõigile!

Kindlasti ei saa me öelda, et koduleht on lõplikult valmis. Kuna meditsiiniteadus on pidevas arengus, siis proovime ajaga kaasas käia ning pidevalt ka meie uut kodulehte ajakohastada ning uuendada. Samuti vabandame, kui kõik funktsionaalsused kohe ootuspäraselt ei tööta. Kõigi ettepanekud on teretulnud Tagasiside toimetajale lehele!

Meeldivaid kogemusi meie uuel kodulehel!