Noore Arsti Stipendium

Tunnustasime noori kolleege Noore Arsti Stipendiumiga

01.06.2016

Regionaalhaigla andis 1. juunil viiele noorele kolleegile pidulikult üle  Noore Arsti Stipendiumi, valiku kriteeriumiteks oli arstina või proviisorina töötamine, kandidaadi vanus, koolituse või seminari olulisus ning haakumine haigla arengusuundadega.
Stipendiumi pälvisid diagnostikakliiniku arst-resident dr Juhan Reimand osalemiseks Euroopa Neuroradioloogia Seltsi korraldatava Pierre Lasjauniase nimelise koolituse I etapil, anestesioloogiakliiniku anestesioloog dr Mare Vinnal osalemiseks 6-nädalasel praktikal USAs, Los Angelese haiglas LAC+USC Centeri intensiivraviosakonnas, kirurgiakliiniku uroloog dr Dmitri Korotõtš osalemiseks 5-päevasel miniinvasiivse (laporoskoopilise) uroloogilise kirurgia intensiivkursususel Strasbourgi Ülikooli Haiglas Prantsusmaal, kirurgiakliiniku uroloog dr Margus Krabi osalemiseks ühekuulisel koolitusel USAs Los Angelese haiglas ning psühhiaatriakliiniku laste ja noorukite psühhiaater dr Irina Sahnjuk osalemiseks Soome Psühhotrauma Seltsi korraldataval EMDR-koolitustel Helsinkis.

Esimesed stipendiumid noorte arstide ravi- ja arendustegevuse toetamiseks andis Regionaalhaigla välja 2005. aastal.