Ülisuur
Suur
Keskmine (tavaline)

Taastusravikeskus

Taastusravi keskuses on ametis 35 töötajat, neist 3 taastusarsti, 17 füsioterapeuti, 2 tegevusterapeuti, 3 taastusravi õde, logopeed, psühholoog ja sekretär. Keskus on ka praktikabaas füsioteraapia ja tegevusteraapia üliõpilastele.
Taastusravi keskus pakub taastusravi peamiselt Regionaalhaigla statsionaarsete aktiivravi osakondade patsientidele. Eraldi statsionaarset taastusraviosakonda meie haiglas ei ole.

Ambulatoorsete patsientidega tegeleme väiksemas mahus. Ambulatoorsele taastusravile tulekuks peab patsiendil olema perearsti või eriarsti saatekiri ning patsient peab end registratuuris registreerima taastusarsti vastuvõtule. Vastuvõtul koostab taastusarst vastavalt patsiendi seisundile raviplaani järgmiste teenuste ja protseduuride hulgast: füsioteraapiateenus, tegevusteraapiateenus, logopeedi ja psühholoogi vastuvõtt, füüsikalise ravi protseduurid. Füüsikalistest ravivõtetest kasutatakse taastusravi keskuses laserravi, magnetravi, ultraheli, impulssvoolu ja parafiinkindaid.

Haigekassa kindlustusega patsiendi taastusarsti visiidi ja taastusravikulud, v.a füüsikaliste ravivõtete kulud, tasub haigekassa. Füüsikaliste ravivõtete eest tasub patsient vastavalt PERHi juhatuse kinnitatud hinnakirjale.

Taastusravikeskus

Lea Viiroja

sekretär

617 1971

dr Maret Tammeka

dr Maret Tammeka

juhataja

617 1916

Katrin Kõre

Katrin Kõre

juhtiv füsioterapeut

617 1740