Regionaalhaigla Keila korpuse põletusosakonnal uus asukoht

20.09.2004

Alates 24. septembrist 2004 avatakse Põhja-Eesti Regionaalhaigla Mustamäe korpuses vastremonditud kaasaegne põletusravi osakond, kuhu kolitakse üle Keila korpuses paiknenud põletuskeskus.

Sellest tulenevalt hospitaliseeritakse alates ülaltoodud kuupäevast põletusvigastusi saanud patsiendid Regionaalhaigla Mustamäe korpusesse aadressil Sütiste tee 19, Tallinn. Alla 5-aastased patsiendid aga Tallinna Lastehaiglasse aadressil Tervise 28, Tallinn.

Põletusosakonna ümberkolimine Keilast Tallinnasse Mustamäe korpusesse on põhjendatud hädavajalike investeeringute tegemisega antud osakonda, mille lokaliseerimine Mustamäele on põhjendatum, kuna antud eriala praktiseerimine vajab kõrgema etapi haigla tasemel toetavate erialde olemasolu. Samuti muutub seeläbi kiiremaks Tallinna piirkonnas elavate põletushaigete hospitaliseerimine, kus elab valdav osa Põhja-Eesti elanikkonnast.
Lisainformatsioon infotelefonil 617 1300