Katrin Rasmann

Regionaalhaigla juhatuse liikmena alustab Katrin Rasmann

28.11.2016

Esmaspäeval, 28. novembril alustas Regionaalhaigla juhatuse liikmena tööd Katrin Rasmann, kes hakkab vastutama juhatuses finantsjuhtimise ja IT valdkonna eest.

Katrin Rasmanni sõnul ajendas teda Regionaalhaigla juhatuse liikmena tööle asumisel soov rakendada nii äri- kui ka avalikus sektoris omandatud professionaalseid oskusi ning kogemusi meditsiinivaldkonnas. „Katrin Rasmannil on pikaaegne ja mitmekülgne juhtimiskogemus,“ ütles juhatuse esimees Agris Peedu. “Mul on hea meel, et Katrin toob endaga Regionaalhaiglasse värske vaate. Tema kogemus rikastab kindlasti meie juhtimismeeskonda.“
Katrin Rasmann on töötanud riigikassa juhina, ta olnud äriühingute Stora Enso, If Eesti Kindlustus kui ka Reval Hotelligrupi juhatuse liige ja finantsjuht.