Dr Tõnis Siir

Hiiumaa haigla teiseks juhatuse liikmeks sai Tõnis Siir

29.09.2017

28. oktoobril  pidas Hiiumaa haigla uus nõukogu oma teise koosoleku. Päevakorra esimese punktina määrati haigla teiseks juhatuse liikmeks dr Tõnis Siir, kes jätkab samaaegselt ka SA Läänemaa Haigla juhtimist. Hiiumaa haigla juhatuse teise liikmena jätkab Riina Tamm.
Hiiuma haigla nõukogu esimehe Agris Peedu sõnul võimaldab Tõnis Siiri kaasamine Hiiumaa haigla juhtimisse rakendada tema kogemusi Põhja-Eesti Regionaalhaigla ja Läänemaa haigla võrgustumisel ning lubab kiiremini edasi liikuda koostöö süvendamisel Regionaalhaiglaga. Samuti on plaanis ühishuvide leidmine ka Läänemaa haiglaga. "Kahe haigla juhtimine on suur väljakutse, kuid nõukogu on veendunud, et Tõnis Siir saab uue väljakutsega hakkama,“ ütles Agris Peedu ja lisas:  „Regionaalhaigla poolt on tal igakülgne toetus olemas".
Dr Siiril on kogemused tervisekeskuse rajamisega Haapsalus ning seda oskusteavet tuleb kaasata ka Hiiumaale planeeritava tervisekeskuse osas. Tõnis Siir on pikaajalise haiglajuhi töö kõrval pidevalt tegutsenud üldkirurgina.